“M.E.Doc” для банків

З набранням чинності Наказом Міністерства фінансів України № 426 від 02.04.2012 р. «Про затвердження Порядку подання повідомлень про відкриття / закриття рахунків платників податків у банках та інших фінансових установах до органів державної податкової служби».

З 01 травня 2012 року БАНК України зобов’язані подавати повідомлення про відкриття / закриття рахунків платників податків до органів державної податкової служби в електронному вигляді за допомогою Інтернет-зв’язку з використанням електронного цифрового підпису.

Саме для цього наші фахівці розробили спеціальну конфігурацію системи «M.E.Doc», яка, згідно вимог, наведених у розділах IV і V вищезгаданого порядку:

Забезпечить формування та обробку файлів повідомлень, квитанцій і повідомлень-відповідей відповідно до затверджених форматами та вимогами ДПС України;

Здійснить підписання та шифрування файлів за допомогою надійного засобу ЕЦП (спільного із засобами ЕЦП, що використовуються в органах ДПС), та відправить їх до ДПС України за допомогою мережі Інтернет.

Конфігурація системи «M.E.Doc» «Банківські рахунки» підтримає роботу посилених сертифікатів відкритих ключів, отриманих в акредитованому центрі сертифікації ключів «Український сертифікаційний центр», який співпрацює з органами ДПС України.

Для полегшення обміну документами з ДПС України програма

– Виконає автоматичний прийом квитанцій і повідомлень-відповідей щодо обробки повідомлень про відкриття / закриття рахунків,

– Розмістить їх у зручному для перегляду вигляді.

За результатами Ваших відправлень надалі Ви зможете

– Провести аналіз, пошук і сортування необхідних документів у реєстрі по будь-яким необхідним реквізитам,

– Побачити повну та актуальну картину результатів прийому і обробки надісланих повідомлень у ДПС України.

Детальнішу інформацію про конфігурацію системи «M.E.Doc» «Банківські рахунки» ви зможете знайти тут.

ВАЖЛИВО: відповідно до Порядку подання повідомлень про відкриття / закриття рахунків платників податків, відправлення повідомлень до ДПС України проводиться з використанням електронного цифрового підпису. З порядком отримання посилених сертифікатів ЕЦП Ви можете ознайомитися на нашому сайті.

Якщо Вас зацікавила нова конфігурація для роботи з банківськими рахунками системи «M.E.Doc», ми з задоволенням проведемо для Вас презентацію нашого нового сервісу.

КУПИТИ КОНФІГУРАЦІЮ «БАНКІВСЬКІ РАХУНКИ»

Коментарі закриті.