Про “M.E.Doc”

«M.E.Doc» – це Ваш найкращий помічник у роботі з усіма типами документів в електронному вигляді, такими як: податкові накладні, акти, рахунки, податкові звіти, договори та ін. Будь-який електронний документ, створений в «M.E.Doc» та підписаний ЕЦП, є оригіналом паперового документа в електронному вигляді.

Скажіть «Ні!» Всьому зайвому разом з «MEDoc»!

Електронна звітність

Разом з «M.E.Doc»:

• скажіть «Ні!» Зайвим витратам часу на роботу з податковими накладними

Вам більше не потрібно витрачати зайвий час на обмін податковими з Вашими контрагентами, очікувати інформацію про те, чи пройшла реєстрація податкових накладних Вашого підприємства і підприємств Ваших контрагентів.

Разом з «M.E.Doc» Ви за лічені хвилини зможете:
– Створити податкові накладні і підписати електронним цифровим підписом,
– Зареєструвати їх в Єдиному реєстрі ПН,
– Отримати квитанції у відповідь або необхідні Витяги з Реєстру,
– Обмінятися зареєстрованими податковими з квитанціями про їх реєстрацію з контрагентами.

• скажіть «Ні!» Чергам і зайвому спілкуванню з працівниками контролюючих органів

Звільніть себе від черг і зайвого спілкування з працівниками контролюючих органів!

Разом з «M.E.Doc» Ви зможете відправити електронну звітність в:
• Державні податкові інспекції;
• Державний комітет статистики;
• Пенсійний фонд України;
• Державний центр зайнятості;
• ФСС по ТВП.

• скажіть «Ні!» Кіпам паперів, нескінченним рядам папок з документами і величезним паперовим архівам

Вам більше не потрібно витрачати гроші на папір, папки та додаткові шафи для зберігання всіх первинних документів, весь документообіг тепер в електронному вигляді.

Разом з «M.E.Doc» Ви зможете обмінятися податковими накладними, договорами, актами, рахунками в електронному вигляді зі своїми контрагентами, виконати таку процедуру як реєстрація податкових накладних, а також зберегти всю електронну звітність в єдиній системі.

• скажіть «Ні!» Затримкам на роботі та зайвим витратам свого вільного часу

Вам більше не потрібно скасовувати запланований відпочинок з сім’єю або затримуватися на роботі, якщо елетронна звітність ще не готова і документи до податкової не відправлено.

Разом з «M.E.Doc» зі свого мобільного телефону Ви зможете в будь-який час, в будь-якій точці світу перевірити і підписати електронну звітність, а також прийняти sms-повідомлення про доставку звіту до податкової інспекції та квитанцію про його обробку.

Разом з новою можливістю системи «M.E.Doc» «ЛІГА: Підказка» Ви отримаєте построкові підказки до основних форм електронної звітності, необхідні для складання фінансової, податкової та статистичної звітності. Детальніше про “ЛІГА: Підказка”.

Скажіть «Ні!» Всьому зайвому!

Залиште собі тільки те, що дійсно потрібно – систему «M.E.Doc»!

Ознайомитись з буклетом про систему «M.E.Doc».

Завантажити інструкцію по роботі з системою «M.E.Doc» собі на комп’ютер.

Увага! Будьте обережні:

ЕЛЕКТРОННА ЗВІТНІСТЬ РАЗОМ З «M.E.Doc» ПРИЗВОДЯТЬ ДО НЕЗВОРОТНІХ ПРОЦЕСІВ ЕКОНОМІЇ ЧАСУ, ГРОШЕЙ ТА РОСТУ ПРИБУТКУ! Бадьорість духу, піднесений настрій, іскристий оптимізм і багато вільного часу! Одного разу опустивши руки на клавіатуру, попрацювавши з нашою дивовижною системою «M.E.Doc» та відчувши на практиці, що таке електронний документообіг, Ви назавжди забудете смак і запах несучасних звітів на папері!

Коментарі закриті.