Увага. Відправка звітів у Демо-режимі.

Шановні користувачі деморежиму программи , у версії медка  10.01.004 були зроблені зміни, стосовно відправки документів.

Відправка звітів з реестру звітів ще можлива у дема режимі!.

1.Схема відправки імпортованих звітів в ДЕМО-режимі:
Імпорт->Відкрити звіт->Наступні дії(підписати)->Наступні дії(відправити)

P.S. Ви як зазвичай  імпортуєте звіт, але далі потрібно вибрати Наступні дії(Передати звіт на підпис) ; Далі Наступні дії (Вівдправити у контролюючій орган). Якщо видає “функція доступна лише за умови придбання…” – ви щось змінили чи не дотримались схеми. Вихід: потрібно видалити звіт(З корзини також!) та повторіти процедуру!

передати звіт на підпис

2. Для відправки реестру виданих та отриманих податкоих накладних в ДЕМО-режимі потрібно:

Імпортувати Реєстр –> Повернутись в головне меню–>Облік ПДВ — >Реєстр виданих та отриманих податкоих накладних–>Файл–>Відправити…(Підписуете відправляєте). Квитанції прийдуть до реестру звітів.

Підписання РНН

Якщо видає “функція доступна лише за умови придбання…” – ви щось змінили чи не дотримались схеми. Вихід: потрібно закрити реестр в Обліку ПДВ. Зайти в реестр звітів, імпортувати реестр виданих та отриманих податкових накладних з заміною данних!!! та повторити схему відправки…

3. Реестрація податкових накладних можлива лише за умови придбання ліцензії Звітність або ліцензії ЄДО. В демо режимі зарееструвати вже не вийде. Зміни щодо податкових накладних відбулись ще у 10.01.001 версії.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *