Шановні клієнти АЦСК «Український сертифікаційний центр»!

Просимо звернути Вашу увагу на наступну дуже важливу інформацію!

Пропонуємо Вам взяти участь в акції, і перейти на використання сертифікатів АЦСК “УКРАЇНА” всього за 1,20грн. за сертифікат! При цьому зберігається термін дії попереднього сертифіката.

Для тих хто шанує свій час пропонуємо додатково продовжити термін сертифікатів ще на  рік за 96грн. за сертифікат!!! ( При цьому вам не потрібно буде збирати комплекти документів двічі)

Для Вашої зручності ми пропонуємо:

Здійснивши цей перехід, Ви отримаєте ЩЕ 3 МІСЯЦІ роботи сертифікатів АЦСК “УКРАЇНА”  додатково!

• Сертифікат шифрування в подарунок! Сертифікат шифрування обов’язково повинен використовуватися для підписання електронних документів Згідно з наказом ДССЗЗІ від 18.12.2012 № 739.

• Зручний для Вас час отримання сертифікатів.

Примітка по сертифікату шифрування

З 1 січня 2014 видається окремий сертифікат для шифрування і для підписання звітів

Відповідно до наказу Адміністрації державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України від 18.12.2012 року № 739 «Про затвердження вимог до форматів криптографічних повідомлень» зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 14.01.2013 року № 108/22640 передбачено, що для шифрування повідомлень повинен використовуватися окремий сертифікат шифрування.

Вимоги цього наказу вступають в дію з 01.01.2014 року і є обов’язковими для виконання акредитованими центрами сертифікації ключів, тому з 01.01.2014 року акредитований центр сертифікації ключів «Україна» видаватиме окремі сертифікати – сертифікати шифрування, які будуть використовуватися для шифрування звітів, первинних документів та інших даних, що пересилаються по каналах зв’язку.

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *