Введена постійна перевірка сертифікатів ЕЦП

 


Увага: остерігайтесь шахраїв!

Останнім часом збільшилася кількість випадків викрадення коштів податкового кредиту підприємств! Шахраї маніпулюють сумами відшкодування ПДВ, реєструючи фальшиві податкові накладні, що може призвести до значних фінансових втрат.

Тому розробники «M.E.Doc», «СОТА» і АЦСК «Україна», піклуючись про своїх користувачів, роблять все можливе для збереження Ваших коштів та ділової репутації. Зокрема:

  • У АЦСК «Україна» змінено процедуру скасування / блокування сертифікатів ЕЦП за заявою в паперовому вигляді. Ознайомтеся докладніше з чинним порядком скасування, блокування та поновлення сертифікатів за посиланням.
  • У програмі «M.E.Doc» і веб-сервісі «СОТА» введена регулярна перевірка статусів сертифікатів ЕЦП . Тепер програмне забезпечення буде повідомляти про будь-які зміни в статусах Ваших сертифікатів, виданих АЦСК «Україна».

З огляду на вищевказане, закликаємо клієнтів:

  • Будьте пильні! Зберігайте паролі від своїх сертифікатів в надійному місці і не надавайте доступ до них третім особам!
  • У разі якщо Ви отримали повідомлення в «M.E.Doc» або «СОТА» про зміну статусу сертифікатів, які Ви не робили, – відразу телефонуйте до служби технічної підтримки АЦСК «Україна»: +38 055 242 53 92.

Ми дбаємо про Вашу захисту і бажаємо приємної роботи!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *