Система аналізу судових рішень «VERDICTUM»

verdictum

Система аналізу судових рішень «VERDICTUM» – це унікальна пошуково-аналітична система та інструменти обробки, аналізу та класифікації текстів в повній базі судових рішень.
Система «VERDICTUM» суттєво економить час юристів і адвокатів в підборі максимально тотожних рішень по одному предмету і обставинам справи при роботі з колосальним обсягом документів судової практики. Сьогодні це понад 27 млн. судових рішень України.

Система «VЕRDICTUM» повністю інтегрована з повною базою нормативно-правових актів систем ЛІГА: ЗАКОН, завдяки чому підбирає судову практику до норми права, що цікавить, з урахуванням матеріального та процесуального судових рішень.

Аналіз судової практики в підтримку або спростування правової позиції, виявлення тенденцій, як складається судова практика з того чи іншого питання в конкретний період, стало можливим завдяки новій пошуково-аналітичній системі.

«VERDICTUM» допоможе сформувати власну правову позицію і продемонструє позиції судів з суперечливими моментами законодавства.

«Фішка» системи
Можливість задавати або виключати норми права, на які повинні або не повинні посилатися судові рішення. Побіжний аналіз результатів пошуку: можливість при роботі зі списком швидко переглядати суть рішення і його резолютивну частину. Можливість створювати персональні добірки рішень і цитат з них, зберігаючи найцікавіші і важливі рішення в персональній добірці, яка доступна навіть за відсутності Інтернету.

Прайс

Тільки з 20 травня по 7 червня вартість первинної ліцензії на будь-яку систему ЛІГА: ЗАКОН всього 96 грн за умови продовження ліцензії * на 3 місяці.

Найменування

1 р.м.

Ліцензія *

Продовження ліцензії **

Бонусні юніти

Система аналізу судових рішень «VERDICTUM»

96

1200

100 щомісячних бонусних юнітів для перегляду текстів нормативних документів на порталі www.ligazakon.ua

«VERDICTUM» для Абонентів систем ЛІГА:ЗАКОН

96

600

* Первісна оплата права використання системи ЛІГА: ЗАКОН або інших продуктів компанії ЛІГА: ЗАКОН
** Щомісячна вартість продовження ліцензії на право використання системи ЛІГА: ЗАКОН або інших продуктів компанії ЛІГА: ЗАКОН

Коментарі закриті.