Про систему он-лайн сервісу “СОТА”

COTA

Ви хочете користуватися перевіреної програмою від лідера ринку, але різноманіття можливостей «M.E.Doc IS» перевищує Ваші потреби?

У нас є для вас відмінна пропозиція – веб-сервіс «СОТА». Це полегшена версія програми «M.E.Doc IS» для підприємств на будь-якій системі оподаткування, і в першу чергу – для ФЛП та юридичних осіб платників єдиного податку.

Дивіться різницю між «M.E.Doc IS» та «СОТА»

**Інформація, що передається за допомогою сервісу «СОТА» через Інтернет, зберігається на сервері розробника і надійно захищена. На відміну від стандартного захисту інформації за допомогою введення логіна і пароля, ми використаємо програмний продукт «СОМ-server + криптографічне перетворення даних», який отримав позитивний експертний висновок Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації.

Виняткові можливості

Автоматичне ведення книги доходів. Просто вносите дані про свої доходи, а веб-сервіс автоматично сформує декларацію з додатками. Один клік – і вона в ДФС! Ця можливість відкрита для всіх власників ліцензії на використання веб-сервісу, а також для користувачів сертифікатів АЦСК «Україна» в демо-версії «СОТА».
Сплата податків онлайн. Найближчим часом список функцій «СОТА» поповниться можливістю оплати податків онлайн за допомогою банківської картки / рахунку. Слідкуйте за оновленнями і новинами!

Легкий старт

Почати користуватися веб-сервісом «СОТА» можна в будь-який момент. Для доступу в «СОТА» необхідно мати:

  • підключення до мережі Інтернет;
  • Електронний сертифікат (АЦСК «Україна», АЦСК «УСЦ», АЦСК ІДД ДФС, АЦСК «ІВК», АЦСК «MASTERKEY»).
  • або зареєструватиса за допомогою мобільного телефону.

Коментарі закриті.