Захист інформації в системі «M.E.Doc Корпорація»

Система повністю відповідає вимогам чинного законодавства України у сфері криптографічного захисту інформації.

У систему інтегровані надійні засоби електронного цифрового підпису, що забезпечують ведення електронного документообігу в рамках ЗУ «Про електронний цифровий підпис» та ЗУ «Про електронні документи та електронний документообіг». Для шифрування інформації з метою забезпечення її конфіденційності використовується алгоритм, визначений ГОСТ 28147:2009. Для формування і перевірки електронного цифрового підпису, що забезпечує цілісність та підтвердження авторства електронних документів, застосовуються алгоритми, визначені ГОСТ 4145-2002 і ГОСТ 34.311-95. Генерація, розподіл і зберігання ключових даних в системі виконується згідно методик, узгоджених з Адміністрацією Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України. Засоби криптографічного захисту інформації, інтегровані в систему, мають позитивний експертний висновок Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України за результатами державної експертизи у сфері криптографічного захисту інформації. Система може використовувати посилені сертифікати відкритих ключів, видані будь-яким центром сертифікації ключів, акредитований центральним засвідчувальним органом згідно з чинним законодавством України.

Досвід впровадження системи «M.E.Doc Корпорація»

За допомогою нашої системи побудовані прийом, обробка та обмін електронними документами від суб’єктів господарювання в багатьох державних установах, серед яких:

  • Державна податкова служба України;
  • Пенсійний фонд України;
  • Державна служба статистики України;
  • ФСС з тимчасової втрати працездатності.

На базі системи «M.E.Doc Корпорація» автоматизований збір, аналіз та консолідація електронних документів у рамках звітності головної організації в Міністерстві соціальної політики України:

  • Фонді державного майна України;
  • Міністерстві інфраструктури України;
  • Державному агентстві України з управління державними корпоративними правами та майном;
  • Міністерстві палива та енергетики України;
  • Державної судової адміністрації України;
  • Державному агентстві рибного господарства.

Нашою системою у своїй діяльності для відома та обміну документами користується більшість банківських та фінансових установ України, що мають розгалужену мережу структурних підрозділів, серед яких Національний банк України, ВАТ «Державний ощадний банк України», ВАТ «Державний експортно-імпортний банк України» і т. д.

Коментарі закриті.