Електронний документообіг

Шановний користувач «M.E.Doc»!

Ви можете отримати більше, ніж проста відправка звітності.

Пропонуємо Вам приєднатися до обміну первинними документами з Вашими контрагентами в електронному вигляді.

Чому це працює?

Разом з Вашим підприємством систему електронного документообігу «M.E.Doc» та сертифікати електронного цифрового підпису “УСЦ” використовують більш ніж 500 ТОВ організацій в Україні. Очевидно, що серед цих підприємств присутня більша кількість Ваших контрагентів. Тому вже сьогодні Ви можете обмінюватися первинними документами з Вашими контрагентами в електронному вигляді за допомогою системи «M.E.Doc».

Чому це вигідно?

Ви не витрачаєте дорогоцінний час на пересилання податкових накладних та інших первинних документів поштою. Пересилання в системі «M.E.Doc» займає 1 хвилину. Відправка документів поштою займає 3-4 дні. Не потрібно витрачатися на папір, послуги пошти або кур’єра. Доплачувати за систему «M.E.Doc» не потрібно – обмін первинними документами вже входить до його складу.

Чому це безпечно?

Обмін електронними первинними документами в системі «M.E.Doc» здійснюється у зашифрованому вигляді з використанням ЕЦП «УСЦ», за аналогією з відправкою звітів у контролюючі органи. Це захищає первинні документи, що відправляються в системі «M.E.Doc», від несанкціонованого розкриття, а значить, є гарантією безпеки інформації про Ваше підприємство.

Чому це легітимно?

У відношенні первинних документів діють ті ж закони України, що і відносно електронної звітності. Ви вже відправляєте в ДПСУ податкові накладні, підписані електронним цифровим підписом. Тому Ви без побоювання можете обмінюватися цими ж податковими накладними, рахунками, договорами, актами – будь-якими первинними документами – з Вашими контрагентами. Нижче наведені закони, які забезпечують легітимність електронного документообігу.
І найголовніше: тепер покупець має право сам визначати, в якому вигляді він хоче отримати податкову накладну (в електронному або в паперовому). Це закріплено змінами в Податком кодексі України, які набули чинності з 1 липня 2012 року. Тим самим, Ви маєте повне право відмовитися від податкових накладних у паперовому вигляді вже сьогодні у відповідність з чинним законодавством.

• Закон України «Про електронний цифровий підпис»;
• Закон України «Про електронні документи та електронний документобіг»;
• Наказ Міністерства фінансів України № 372 «Про затвердження Змін до Положення про документальне забезпечення записів у
бухгалтерський облік »;
• «Пам’ятка платника податків про ведення обліку госп. операцій в електронному вигляді та подання документів в електронному вигляді в ДПСУ »(лист від 26.12.11 № 10406/7/18-4017, опубліковано на сайті www.sts.gov.ua);
• Закон України «Про внесення змін до Податкового кодексу України про удосконалення деяких податкових норм», зміна в статті 201.1

Електронний документообіг

Кожна людина приходить у цей світ, щоб зробити його кращим!

Зроби свій внесок – перейди на електронний документообіг, збережи життя хоча б одному дереву!

 

Коментарі закриті.