Декларації про доходи фізосіб – онлайн

У січні 2013 року компанія «БЕСТ», розробник систем електронного документообігу «М.Е.Dос», готується представити новий сервіс для платників податків-фізичних осіб. За допомогою нового сервісу платники податків фізичні особи зможуть заповнювати, відправляти та переглядати податкові декларації в режимі онлайн абсолютно БЕЗКОШТОВНО.

Нові можливості для платників податків-фізичних осіб забезпечить новий онлайн-сервіс. Завдяки даному сервісу користувачі зможуть отримати доступ до податкової декларації фізичних осіб через мережу інтернет з будь-якого зручного місця. Сервіс дозволяє формувати, відправляти, переглядати податкові декларації фізичних осіб.

Кабінет платника податків містить докладну довідку і систему перевірки заповнення, що дозволяє швидко і коректно підготувати податкову декларацію фізособи.

Заповнену декларацію можна відразу відправити до Державної Податкової Служби України, підписавши електронним цифровим підписом від АЦСК УСЦ, та отримати квитанції, що підтверджують доставку і прийом декларацій.

Система отримання електронних ключів спрощена! Достатньо мати при собі паспорт та ідентифікаційний код (детальніше). Вартість електронних ключів – всього 1,20 грн.

Передача даних ведеться по захищеному каналу зв’язку з використанням сертифікатів електронно-цифрового підпису, виданого АЦСК УСЦ.

Коментарі закриті.